5.ua

Яценюк: Якщо Росія не погодиться на реструктуризацію боргу, ми готові до судового розгляду справи

  У разі якщо Російська Федерація не прийме загальні для всіх українських кредиторів умови щодо реструктуризації боргу, то Україна готова розглядати це питання в суді.

  Про це сьогодні, 15 жовтня, під час брифінгу заявив чільник Кабінету міністрів Арсеній Яценюк.

  "Як і очікувалося, єдина країна, яка не взяла участь у голосуванні (щодо реструктуризації боргу Україні – 5.ua.), є така цікава країна, називається вона Російська Федерація. І $3 млрд, які Росія повинна реструктуризувати і так само частково списати, залишилися невирішеними", - сказав прем'єр.

  Яценюк сказав, що 29 жовтня з Росією ще раз обговорять питання щодо умов, на яких Україна запропонувала всім кредиторам реструктуризувати борг.

  "Чи вони вважають, що вони унікальні? Якщо вони вважають, що вони унікальні, ми готові до судового розгляду справи з Російською Федерацією. Якщо вони вважають, що вони нормальні, тоді ми їм пропонуємо 29 жовтня поточного року прийняті ті самі умови, які прийняли всі українські кредитори, – це часткове списання та реструктуризація боргів. Інших умов Росія не отримає", - наголосив він. 

  Зазначимо, міжнародні кредитори списали Україні $3 млрд боргів. Також вони реструктуризують борги загальним обсягом - $8,5 млрд.

  Попередній матеріал
  "Ощадбанку" та "Укрексімбанку" реструктуризували борги
  Наступний матеріал
  На саміті у Брюсселі обговорять останню зустріч у "нормандському форматі"
  Теги:
  Loading...