Арсеній Яценюк 5.ua

Яценюк виступає за проведення референдуму стосовно змін до КУ

  Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк виступає за проведення референдуму стосовно внесення змін до Конституції країни.

  "Настав час, щоб український народ сказав своє слово, якою має бути нова українська Конституція в новій європейській Україні. Ніхто, крім народу України, не має права визначати, яким буде Основний закон", – сказав Яценюк в ефірі програми "10 хвилин з прем'єр-міністром" в неділю, 24 січня, передає "Інтерфакс-Україна".

  Чільник українського уряду підкреслив, що референдум щодо Конституції є "прямим народовладдям у вільній і демократичній країні, за яку ми боролися два роки тому на Майдані і зараз захищаємо зі зброєю в руках".

  "Нова Конституція - це новий суспільний договір між громадянами і владою, яку вони обрали. Договір про розподіл прав і відповідальності всередині самої влади - між президентом, урядом і парламентом. Договір про взаємини між центром і регіонами. Договір про створення нового чесного і справедливого суду , а не перепризначення чинного. Договір про чітку геополітичної мети України - стати членом Європейського Союзу і НАТО ", – сказав він і додав: "Переконаний, що глава держави сповідує такі ж принципи".

  Попередній матеріал
  Окупанти арештували ще одного кримського татарина
  Наступний матеріал
  Яценюк пропонує переглянути коаліційну угоду