5.ua

Яценюк відповів на критику Саакашвілі: "Негоже колишньому президенту давати брехливі звинувачення"

  Водночас чільник українського уряду Арсеній Яценюк зауважив, що є першим союзником голови Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі.

  Про це він сказав під час брифінгу в п’ятницю, 4 вересня.

  "Я хотів би, звичайно, звернутися в тому числі і до керівника Одеської обласної державної адміністрації. Я розумію всю емоційність, яка в нього є. Я усвідомлюю, як йому важко. Важко всім. І ми тут всі спільні і єдині. І тому емоції, необґрунтовані звинувачення, вони грають на руку тільки тим, хто проти реформ в країні і тільки тим, хто проти реальних змін в Україні. Тим більше, негоже колишньому президенту давати брехливі звинувачення", - сказав очільник Кабінету міністрів.

  Водночас Яценюк запевнив, що є першим союзником Міхеіла Саакашвілі: "Він підняв питання по Державіаслужбі – ми відповідно до процедури закону його звільнили. І я ціную його позицію. Він підняв питання по митниці – ми провели розслідування, є подання про його звільнення. Він підняв питання по дорозі – і уряд вніс до парламенту…". 

  Нагадаємо, напередодні голова Одеської обласної державної адміністрації дав інтерв'ю "5 каналу", у якому, зокрема, лунала критика убік чинного прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка і уряду. 

  Попередній матеріал
  На Майдані Незалежності попрощалися з Андрієм Галущенком - бійцем, розвідником та волонтером
  Наступний матеріал
  Захист Сенцова оскаржив вирок у Верховному суді Росії
  Теги:
  Loading...