Яценюк та представник США в ООН обговорили ситуацію на Донбасі

  Ситуацію на Донбасі та реалізацію Мінських домовленостей обговорили прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк та постійний представник США в ООН Саманта Пауер.

  Про це пвдомляє прес-служба Кабміну. Говорили також і про подальші кроки для активізації дій ООН у справі мирного врегулювання на Донбасі. Зазначимо, з візитом в Україні Саманта Пауер перебуває від середи. Вона прилетіла, щоб організувати офіс ООН в Україні, зустрітися з керівництвом країни та пообіцяла підтримку із боку США. Напередодні, поспілкувалася зі студентами та журналістами. Своїми враженнями поділилася на власній сторінці у Facebook. 

  "Дехто з тих людей, хто брав активну участь у боротьбі за демократичні цінності на Майдані - зараз депутати парламенту, працівники міністерств, медійники. Вони взяли на себе відповідальність за майбутнє країни і продовжують боротьбу - тепер воюють проти корупції. Це просто неймовірно - бачити силу і солідарність українців - попри те, що зі сходу їм загрожує російська агресія. Ця країна - рішуче налаштована самостійно будувати власне майбутнє і нікому не дасть цьому завадити", - зазначила Саманта Пауер.

  Попередній матеріал
  Росія намагається затягнути розслідування збиття малайзійського "Боїнга" – Турчинов
  Наступний матеріал
  Усі військові бази в Україні перевірять на предмет небезпечного сусідства – РНБО