Кадр із відео

Яценюк сподівається на блокування Єврокомісією Nord Stream-2

  Проект будівництва газопроводу "Північний потік-2" (Nord Stream-2) суперечить заявленим принципам європейського газового ринку, завдає значної шкоди Україні та Словаччині і зберігає енергетичну залежність ЄС від Росії.

  Саме тому Київ сподівається на блокування цього проекту Єврокомісією, заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк на спільному брифінгу з прем'єр-міністром Словаччини Робертом Фіцо в Братиславі в четвер, передає агентство "Інтерфакс-Україна".

  "Я сподіваюся, що Європейська комісія не просто зверне увагу на це, а що буде прийнято правильне рішення, яке відповідає не ціні, а європейським цінностям", - сказав він.

  Нагадаємо, прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо виступив категорично проти будівництва газопроводу "Північний потік" і має намір висловити свою позицію на Європейській раді.

  "У рамках Європейської ради довгі роки йшлося про необхідність допомогти Україні, щоб вона залишилася країною-транзитером, щоб допомогти їй у важкі зимові місяці. І в цей же час ми зіткнулися з тим, що "Газпром" підписав з представниками європейських держав угоди про те, що буде будуватися нова лінія Nord stream. Я хотів би скористатися якимись нормальними виразами, але хочу висловитися експресивно: вони просто роблять з нас ідіотів", - наголосив Роберт Фіцо.

  Попередній матеріал
  "Град" російських окупантів влаштував ДТП у Сімферополі (фото)
  Наступний матеріал
  Ярош потрапив до лікарні, його готують до операції