вв 112.ua

Яценюк скликав закрите засідання уряду через сварку Саакашвілі з Аваковим

  Голова Одеської ОДА Михеіл Саакашвілі розповів, що через його вчорашню сварку з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим прем'єр-міністр у вівторок скликав закрите позачергове засідання Кабміну.

  Раніше сьогодні Президент Петро Порошенко відреагував на вчорашній інцидент на засіданні Ради реформ.

  "Неприпустимі груба лайка та образи, - особливо ті, які мають ксенофобський підтекст, зачіпають національну гідність людини, ставлять під сумнів її український патріотизм, пропонують комусь "забиратися з України геть", - заявив Президент.

  Нагадаємо, за версією Арсена Авакова, під час засідання він задав не зручне запитання Михеілу Саакашвілі щодо Одеського припортового заводу, і той  у відповідь перейшов на крик, після чого Аваков плеснув у лице голові ОДА водою. Міністр тепер вимагає оприлюднити відео інциденту, того ж хоче і його опонент.

  Михеїл Саакашвілі в свою чергу заявив, що такої поведінки з боку міністра Авакова  не очікував. Каже, той обізвав  його гастролером і вимагав забиратися геть з країни. Президент України зробив міністру зауваження. На прес-конференції вже після засідання Сакашвілі вкотре продемонстрував журналістам свій український паспорт і запевнив, що з України їхати не збирається.

  Попередній матеріал
  Тристороння контактна група сформувала неофіційний робочий документ щодо амністії бойовиків на Донбасі
  Наступний матеріал
  Сироїд: Комітету ВР з питань економічної політики бракує прозорості
  Теги:
  Loading...