Молдова_вибори 5.ua

Яценюк провів телефонну розмову з прем'єром Молдови

  Прем’єр-міністри України та Молдови Арсеній Яценюк і Валеріу Стрелєц обговорили пріоритетні завдання економічної і торговельної взаємодії, Яценюк прийняв запрошення відвідати Молдову.

  Як передає УНІАН з посиланням на повідомлення Кабміну, про це йшлося сьогодні під час їхньої телефонної розмови, що відбулася за ініціативою молдавської сторони. Глава українського уряду привітав свого колегу з нещодавнім призначенням на відповідальну державну посаду і висловив впевненість у плідному розвитку двосторонніх відносин між обома країнами та в результативній і ефективній співпраці між урядами двох держав.

  Співрозмовники обговорили актуальні питання порядку денного двостороннього співробітництва. Зокрема, було домовлено про прискорення підготовки чергового засідання Міжурядової українсько-молдовської змішаної комісії з питань торговельно-економічного співробітництва, а також окреслено пріоритетні завдання економічної і торговельної взаємодії та координації зусиль у безпековій сфері.

  Прем'єр-міністр Молдови висловив вдячність за активний і плідний діалог з Україною та запевнив у підтримці з боку молдовського народу у справі захисту територіальної цілісності і незалежності нашої держави, миру і безпеки в усьому регіоні. Прем'єр-міністр України прийняв запрошення свого колеги здійснити візит до Республіки Молдова, повідомили в Кабміні.

  Нагадаємо, в Молдові у червні пройшли місцеві вибори. Проєвропейські сили отримали перемогу.

  Попередній матеріал
  Представники ОБСЄ зустрілися у Житомирі з переселенцями із зони АТО
  Наступний матеріал
  В Україні вже є 73 об'єднаних громади, всього має бути більше 600 - Зубко
  Теги:
  Loading...