kmu.gov.ua

Яценюк пропонує створити міжнародну антикорупційну місію в Україні

  Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк пропонує створити в Україні міжнародну антикорупційну місію із залученням представників правоохоронних органів ЄС і США.

  Про це Арсеній Яценюк заявив на Міжнародній антикорупційній конференції в Києві в понеділок, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Вважаю, що на цій конференції потрібно обговорити це питання, і звертаюся до вас за підтримкою щодо необхідності створення в Україні на найближчі два роки постійно діючої міжнародної антикорупційної місії", - сказав прем'єр.

  За його словами, в цю місію на постійній основі можуть увійти слідчі Федерального бюро розслідувань США та правоохоронних органів Європейського Союзу. На думку прем'єра, місія зможе надати українським правоохоронним органам допомогу в боротьбі з корупцією в Україні.

  Яценюк вважає, що місія повинна отримати доступ до баз даних Служби безпеки України, Генеральної прокуратури, Антикорупційного бюро та Служби з протидії корупції.

  На його думку, міжнародна антикорупційна місія повинна отримати можливість порушувати кримінальні справи за межами України у випадках, якщо у корупціонерів в Україні буде виявлена власність або бізнес за кордоном.

  Нагадаємо, заступник спікера українського парламенту Андрій Парубій заявив, що ухвалені антикорупційні закони доведеться вдосконалювати.

  Попередній матеріал
  "Опора": У другому турі місцевих виборів кількість порушень суттєво зменшилася
  Наступний матеріал
  Терористи із зенітної установки обстріляли 29-й блокпост - Тука
  Теги:
  Loading...