5 канал

Яценюк про вихід "Самопомочі" з коаліції: "Я можу тільки поспівчувати їм"

  Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк вкотре висловив переконання, що вихід фракції "Самопоміч" з коаліції пов'язаний з бажанням домогтися дострокових парламентських виборів

  Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк прокоментував вихід фракції "Самопоміч" з коаліції в парламенті, зазначивши, що потрібно вміти брати на себе політичну відповідальність.

  "Я можу тільки поспівчувати їм (фракції "Самопоміч" - 5.ua). Потрібно вміти нести політичну відповідальність. Але ми не дамо кинути країну у вир нестабільності, хаосу, відсутності зовнішньої підтримки, реформ, економічної і політичної дестабілізації", - сказав глава уряду на засіданні Кабміну в четвер.

  Він вкотре висловив переконання, що вихід фракції "Самопоміч" з коаліції пов'язаний з бажанням домогтися дострокових парламентських виборів. "Вихід з коаліції пов'язаний з тим, що у них, зрозуміло, провалився перший план - відставити уряд, зрозуміло, що новий уряд вони не в змозі сформувати, і дострокові вибори", - сказав він.

  Яценюк також додав, що після провалу цього сценарію почали реалізовувати другий: "Давайте розвалимо коаліцію, і також будемо реалізовувати ідею про дострокові вибори".

  Нагадаємо, вчора, 17 лютого, лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила, що партія виходить із коаліції. Як пояснив політичний оглядач Павло Казарін, таким чином "Батьківщина" показує, що зацікавлена в дострокових парламентських виборах

  Попередній матеріал
  Порошенко закликав депутатів "грати за правилами Євросоюзу, а не гратися з правилами"
  Наступний матеріал
  Нацрада просить РНБО застосувати санкції до 38 російських телеканалів
  Теги:
  Loading...

  Підписи нардепів "Батьківщини" щодо виходу з коаліції вже у Гройсмана - Тимошенко

  В "Опозиційному блоці" заявляють, що не будуть "гратися у кадрові ігри всередині коаліції"

  Чинна коаліція є абсолютно фіктивною - журналіст

  "Радикальна партія" не буде повертатися до чинної коаліції - нардеп

  Тимошенко "сиділа в засаді" півроку, аби в потрібний момент вийти з коаліції - Шрайк

  5 канал - трансляція наживо