wz.lviv.ua

Яценюк пожартував над ведучим BBC: "Ви б не отримали у мене субсидію"

  Участь прем'єра Арсенія Яценюка в дискусійній панелі на щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES) почалася з емоційної публічної дискусії з модератором панелі, всесвітньо відомим інтерв'юером, ведучим BBC Hard Talk Стівеном Сакуром.

  Про це повідомляє "Європейська правда".

  Сакур дорікнув прем’єру, що люди скаржаться на "непідйомні" комунальні платежі. Яценюк відповів, що всі, хто платить комунальні платежі у розмірі більше 10% свого доходу, мають право отримувати субсидію. Коли ж ведучий наголосив, що люди все одно скаржаться, Яценюк перейшов у контрнаступ та почав вимагати у телеведучого, щоб той назвав, скільки особисто він платить за комунальні послуги.

  "Але якщо я назву це, то ви зможете оцінити мою зарплатню", - заперечив Сакур. На що Яценюк відповів: "То давайте і її, не ховайтеся!". Така дискусія тривала деякий час, аж доки співрозмовники не дійшли згоди про те, що британський модератор назве співвідношення комунальних платежів до зарплатні. "Ви платите більше 10% за комуналку?" – запитав Яценюк. "Звичайно ж, менше", - відповів Сакур. "Тоді ви не отримали б у мене субсидію", - завершив суперечку український прем’єр.

  Далі під час дискусійної панелі Яценюк неодноразово жартував, викликаючи сміх у залі. А коли право ставити питання перейшло до залу і мікрофон взяв один із російських учасників, Яценюк поцікавився: "Питатимете про Чечню?", і коли той запевнив, що ні, прем’єр-міністр додав: "Добре, тоді питайте".

  Як повідомляв 5.ua, раніше керівник Слідчого комітету Росії Олександр Бастрикін заявив, що Яценюк воював у Чечні проти російських військ. У соцмережах висміяли заяву голови СК РФ про те, що український прем'єр воював у Чечні.

  Попередній матеріал
  Генсек ОБСЄ: Бойовики посилюють свої позиції на Сході України
  Наступний матеріал
  Меркель встановила рекорд у політичному довгожительстві в Німеччині