5.ua

Яценюк порадив Стецю звернутися до Нацкомісії з телерадіомовлення щодо перевірки харківських ЗМІ

  Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк порадив міністру інформаційної політики Юрію Стецю звернутися до Національної комісії з питань телерадіомовлення щодо перевірки діяльності харківських засобів масової інформації на предмет порушення українського законодавства.

  Про це він заявив під час сьогоднішнього засідання уряду в контексті розмови про негативну кампанію у харківських ЗМІ щодо питань надання субсидій в Україні.

  "Свобода слова означає – говорити правду, а не брехати. З огляду на це, я вас прошу, ви можете підняти матеріали разом із головою обласної державної адміністрації, які були розміщені на відповідних місцевих каналах, і, відповідно до закону про телебачення і радіомовлення, звернутися до Національної комісії, відповідальної за регулювання телебачення і радіомовлення, із проханням розібрати діяльність відповідних каналів на предмет порушення законодавства України", - звернувся Яценюк до Стеця. 

  Нагадаємо, нещодавно міністр соціальної політики України Павло Розенко на засіданні уряду звернувся до прем'єр-міністра Арсенія Яценюка з проханням дати доручення головам обласних державних адміністрацій взяти на особистий контроль стан призначення субсидій у регіонах.

  Згодом голова уряду повідомив, що в Кабінеті міністрів спростили умови отримання допомоги. 

  Попередній матеріал
  НАТО проводить найбільші навчання десантних військ з часів Холодної війни
  Наступний матеріал
  СБУ схопила свого співробітника на контрабанді
  Теги:
  Loading...