kmu.gov.ua

Яценюк подякував британському прем'єру за підтримку українського народу

  Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк зустрівся у Лондоні з прем'єр-міністром Великої Британії Девідом Кемероном. Візит до нього відбувся у рамках робочого візиту очільника українського уряду до країни.

  Як повідомляє прес-служба Кабміну України, Арсеній Яценюк висловив вдячність Уряду Об’єднаного Королівства та особисто Девіду Кемерону за потужну підтримку України.

  "Ми відчуваємо, що ви підтримуєте український народ в нашій боротьбі проти російської агресії", - наголосив Яценюк.

  Він зазначив, що в України та Великої Британії "є багато спільного". Колись уряд Девіда Кемерона ухвалив пакет жорсткої економії: "І ви зробили вашу економіку справді процвітаючою і потужною".

  Український прем'єр підкреслив, що уряд України пішов на подібні кроки. Він зазначив, що досвід обох країн допоможе "зробити світ кращим, щоб ЄС залишався об'єднаним, і щоб ЄС був одним із ключових у підтримці територіальної цілісності та незалежності України".

  Країни домовилися про практичну співпрацю у справі реформування правоохоронної системи та митної служби України. Учасники зустрічі обговорили стан виконання Мінських домовленостей. Глави Урядів України та Великої Британії домовилися про зміцнення зусиль задля досягнення миру та захисту України.

  Крім того, під час зустрічі йшлося про організацію спільного українсько-британського бізнес-форуму.

  Попередній матеріал
  18 відзнак "Народного Героя" вручили у Дніпропетровську
  Наступний матеріал
  Затримана за хабар у $5 тис. одеський прокурор внесла заставу 1,2 млн грн і вийшла на свободу