5 канал

Яценюк підтримав звільнення заступника міністра екології через махінації з грошима Кіотського протоколу

Уряд звільнить заступника міністра екології Сергія Курикіна після оголошення на засіданні уряду результатів службового розслідування за фактом вірогідного вчинення злочину по розкраданню 550 млн грн коштів Кіотського протоколу.

Про це прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив на засіданні уряду, передає "Укрінформ".

"Я виношу на уряд рішення про звільнення з займаної посади в.о. міністра екології та природних ресурсів. По-друге, звільнення відповідних посадових осіб, які визначені перевіркою. По-третє, звільнення керівника державного підприємства ("Укрекоінвест")", - наголосив він.

За словами прем'єра, найголовніше - не допустити ситуацію, коли після звільнення вони б втекли з України і не  понесли реальної відповідальності. Яценюк запевнив, що вже сьогодні невідкладно передасть усі матеріали до Національного антикорупційного бюро.

"Я прошу персонально керівника НАБУ пана Ситника, який є новою фаховою і незалежною людиною, взяти ці матеріали під особистий контроль, порушити реальні кримінальні провадження та взяти цих корупціонерів і не допустити того, щоб вони швидко покинули країну", - сказав він.

Попередній матеріал
Головний пріоритет американських військ у Європі - стримування російської агресії
Наступний матеріал
У Житомирі у військових частинах проходять ревізії через підозру у викраденні та реалізації військових пайків