kmu.gov.ua

Яценюк оголосив догану керівникам чотирьох ОДА за саботаж підключення до реєстрів Мін'юсту

  Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк пропонує оголосити догану чотирьом керівникам обласних державних адміністрацій за саботаж підключення до реєстрів Міністерства юстиції.

  Як повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна", на виїзному засіданні Кабінету Міністрів у Полтаві міністр юстиції Павло Петренко повідомив, що органи місцевої влади саботують підключення до реєстрів бізнесу та нерухомості. Так, за його словами, до реєстру нерухомості підключилися 6% райадміністрацій - 33 із 486, а до реєстру бізнесу підключилося 8% райадміністрацій - 45.

  "Це означає, що з 1 жовтня у більшості цих державних місцевих органів знову вимагатимуть в українців довідки та витяги. Я хотів би запропонувати, щоб на той час жоден із чиновників не мав права висувати такі вимоги українцям", - зазначив Павло Петрено.

  Міністр юстиції наголосив, що є низка областей, в яких жодна з районних адміністрацій не підключилася до реєстрів.

  Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк відповів на таку інформацію: "Я пропоную... перед останнім шансом оголосити догану і попередження. Пропоную чотирьом керівникам обласних державних адміністрацій - Рівненської, Хмельницької, Запорізької та Чернівецької - оголосити догану відповідно до законів України про Кабінет Міністрів і про місцеві держадміністрації". Керівникам Волинської, Черкаської, Миколаївської, Херсонської та Сумської обладміністрацій він запропонував винести попередження.

  Крім цього, на виїзному засіданні уряду у Полтаві Арсеній Яценюк запропонував звільнити чинного керівника Державного агентства з управління зоною відчуження Юрія Антипова.

  Попередній матеріал
  На Волині до боротьби з незаконним видобутком бурштину долучили тисячу силовиків і БТР
  Наступний матеріал
  Бойовики переміщують техніку та вояків у Донецьку
  Теги:
  Loading...