Прес-служба Кабміну

Яценюк обговорив із німецькими депутатами співпрацю між Києвом і Берліном

  Німецька сторона запевнила у незмінній підтримці України щодо відновлення територіальної цілісності та суверенітету

  Українсько-німецьке співробітництво та євроінтеграцію України обговорив Арсеній Яценюк із делегацією німецьких парламентаріїв. Про це у вівторок повідомили у прес-службі Кабміну.

  Представники німецького уряду високо оцінили дії українського уряду в умовах військових дій. Також голова Комітету у справах Європейського Союзу Гюнтер Кріхбаум запевнив у незмінній підтримці України щодо відновлення територіальної цілісності та суверенітету як на Сході, так і в Криму. Чільник українського уряду, у свою чергу, закликав парламентаріїв і надалі сприяти у євроінтеграції, і особливо, у впровадженні безвізового режиму.

  Арсеній Яценюк також  висловив вдячність за підтримку України з боку уряду Німеччини на чолі з Ангелою Меркель та парламенту цієї держави у протидії російській агресії та забезпеченні мирного врегулювання становища на Сході України, а також у процесі внутрішніх демократичних перетворень та економічних реформ.

  Нагадаємо, напередодні Президент України Петро Порошенко відвідав із офіційним візитом Берлін. Він провів переговори з Ангелою Меркель, яка заявила, що ЄС продовжить санкції проти Росії через невиконання Мінських домовленостей.

  Попередній матеріал
  Існує загроза повтору волноваської трагедії – Жебрівський
  Наступний матеріал
  Окупанти вели мінометні обстріли на Донецькому, Горлівському та Маріупольському напрямках

  Яценюк: Економічна та транзитна блокади РФ провалилися

  Яценюк провів зустріч із Мирославом Лайчаком

  У цьому році Україна і Канада підпишуть угоду про ЗВТ – Яценюк

  Яценюк пропонує переглянути коаліційну угоду