5.ua

Яценюк: Нові судді мають бути набрані за принципом формування Нацполіції

  Судова реформа в Україні має полягати в повному оновленні суддівського корпусу.

  Про це на засідання уряду сьогодні, 21 жовтня, заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Судова реформа, яка пропонується урядом і яка підтримується Президентом України, полягає у необхідності повного перезавантаження всіх судів. Я наголошую: повного перезавантаження. Це означає, що в Україні мають бути набрані нові судді за тим самим принципом, за яким була сформована Національна поліція України", - зазначив він.

  За його словами, це є першим елементом судової реформи в Україні. "Перший елемент нашої судової реформи - це перезавантаження судової системи, обрання нових суддів на прозорому і незалежному конкурсі та формування нових українських судів", - сказав прем'єр-міністр.

  "Другий елемент нашої судової реформи - це формування триланкової системи, яка передбачає наявність місцевих судів, і левова частка справ повинна вирішуватися в місцевих судах і не тягнутися десятками років в апеляційних судах, спеціалізованих і у Верховному суді", - заявив Яценюк.

  Нагадаємо, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк раніше заявляв, що українських суддів не можна перевиховати - тільки поміняти всіх.

  Попередній матеріал
  У Львові відбулася урочиста церемонія погашення поштової марки "Анна і Марія Музичук – чемпіонки світу з шахів"
  Наступний матеріал
  Сирійський президент Асад у Москві провів незаплановані переговори з Путіним
  Теги:
  Loading...