Таку заяву політика, здійснену в ході години запитань до уряду в парламенті, цитує "Інтерфакс-Україна".
"Продовжуйте. Більш того, якщо маєте питання до мене – я готовий публічно прийти і говорити... Я готовий свідчити, як прем'єр-міністр, з будь-якого факту, будь-якого звинувачення, будь-якої справи, яка стосується чи мене особисто, чи уряду, і буду боротися з політичними провокаторами, які заводять в країну звинувачення про факти корупції, яких не було", – заявив він, виступаючи у Верховній Раді.
За словами прем’єра, звинувачення в основному стосувалися "не уряду, як і не прем'єра, а діяльності державних підприємств" за часів попередніх урядів. "Жоден заявлений факт ... не підтвердився", – підкреслив прем'єр.
Арсеній Яценюк також звернувся до органів прокуратури з вимогою розслідувати всі факти зловживань колишнього керівника Державної фінансової інспекції, викладені у відповідному акті службового розслідування.
Раніше повідомлялося, робоча група була створена в квітні у зв'язку із звинуваченнями в адресу уряду колишнім главою Держфінінспекції Миколою Гордієнком, який у березні поточного року звинуватив уряд Яценюка в корупції. Прем'єр-міністр звернувся до Генеральної прокуратури з проханням провести розслідування з приводу цих звинувачень на адресу уряду.
Гордієнко відсторонений від виконання обов'язків, створена урядова комісія проводила службову перевірку його діяльності. За її результатами Кабмін 4 квітня прийняв рішення про звільнення посадовця.
За даними "Інтерфакс-Україна", керівник робочої групи з розслідування можливих фактів корупції в уряді Борислав Береза заявив у вівторок, що голова Верховної Ради Володимир Гройсман відмовився продовжувати термін повноважень групи. При цьому депутат запевнив, що її члени мають намір продовжити роботу в даному напрямку.
Термін повноважень робочої групи сплив 7 травня. Після цього було прийнято рішення про звіт перед парламентом у п'ятницю про свої напрацювання за минулий місяць, після чого Рада визначиться з подальшими кроками щодо цього питання.