5 канал

Яценюк назвав пріоритети уряду на 2016 рік

  Реформування середньої освіти та системи медицини серед пріоритетів у планах Кабміну.

  Про це заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк на підсумковій прес-конференції за 2015 рік, повідомляє "Укрінформ".

  Яценюк наголосив: "На 2016 рік наші цілі. Перше - це освітня реформа. Це реформа у першу чергу середньої освіти як базової". За його словами, важливість середньої освіти пояснюється необхідністю формування в української молоді сильної бази для продовження економічних реформ у державі.

  "Друге - це медицина. Я так само визнаю перед вами, що і в реформі середньої освіти, і в реформі медицини в 2015 році було зроблено дуже-дуже мало, і це є наша спільна відповідальність, в першу чергу, звичайно, уряду України. Медицина - це перехід від фінансування ліжка до фінансування сервісу з надання медичних послуг", - заявив прем'єр.

  Окрім того, серед питань плану дій уряду є також приватизація, нова податкова політика, продовження децентралізації, Угода про ЗВТ з ЄС і запровадження безвізового режиму, а також - завершення судової реформи.

  Яценюк підкреслив: "Нам необхідно до кінця поточного року спільно прийняти закон України про державний бюджет, прийняти податкову реформу і прийняти все необхідне законодавство, в тому числі легалізацію грального бізнесу, бурштину, приватизацію, щоб 2016 рік став роком економічного зростання". Прем'єр закликав народних депутатів провести ефективну дискусію та до кінця поточного року прийняти ці законопроекти.

  Як повідомляв 5.ua, раніше сьогодні, 29 грудня, Яценюк висловив впевненість, що Росія відшкодує Україні мільярдні збитки через несправедливі газові контракти.

  Попередній матеріал
  Штаб АТО: Сьогодні бойовики значно зменшили кількість обстрілів
  Наступний матеріал
  Росія намагатиметься дестабілізувати ситуацію в Туреччині - експерт
  Теги:
  Loading...