5.ua

Яценюк: Наступного тижня Верховна Рада повинна ухвалити доленосні для України закони

  Верховна Рада має прийняти бюджет на наступний рік, підтримати податкову реформу та ухвалити закони щодо запровадження безвізового режиму з ЄС.

  Про це заявив Арсеній Яценюк у своєму зверненні "10 хвилин із прем’єр-міністром", повідомляє "Укрінформ".

  Він наголосив: "Перед нами стоїть дуже багато завдань щодо продовження реформ у країні. І для цього необхідна політична єдність і політична відповідальність". Прем'єр-міністр зазначив, що на порядку денному парламенту, який розпочне роботу наступного тижня, "стоять доленосні закони для Української держави".

  "Нам треба прийняти бюджет на наступний рік. І позиція уряду полягає в наступному: бюджет повинен прийматися одночасно з податковою реформою", - заявив Яценюк. Прем'єр також наголосив на необхідності ухвалення всіх законів щодо запровадження безвізового режиму з ЄС.

  Окрім того, за словами Яценюка, необхідно розпочати процес прозорої і чесної конкурентної приватизації в країні та прийняти нову радикальну судову реформу. "Нам необхідно позбавити Генеральну прокуратуру функцій слідства і створити нове незалежне Державне бюро розслідувань", – підкреслив він. "Таких пріоритетних завдань є надто багато", наголосив прем'єр і наголосив, що успіх залежить від спільності дій. 

  Нагадаємо, 28 жовтня 2015 року Арсеній Яценюк заявив, що в Україні звільнять понад 40% вищого керівництва Державної фіскальної служби.

  Попередній матеріал
  Уряд планує прив'язати вартість опалення до температури повітря на вулиці - Яценюк
  Наступний матеріал
  Звільнити членів ЦВК може тільки Верховна Рада – Охендовський
  Теги:
  Loading...