5.ua

Яценюк має намір створити посаду міністра у справах учасників АТО

  Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк пропонує створити в Кабінеті міністрів нову посаду - міністра у справах учасників АТО.

  Про це він заявив сьогодні, 21 жовтня, під час засідання уряду, передає "Інтерфакс-Україна".

  За його словами, міністр координуватиме роботу інших міністерств, залучених до вирішення питань АТО - Міноборони, Міністерства внутрішніх справ, охорони здоров'я та інших.

  "Я публічно звертаюся до парламентської коаліції, міністра оборони, міністра внутрішніх справ, неурядових організацій і членів Кабінету із проханням: дайте мені пропозиції за призначенням міністра у справах учасників АТО, який би здійснював координацію роботи по медичному, психологічного та соціального напрямку... сьогодні вже 131 тис. учасників АТО", - зазначив Яценюк.

  Прем'єр пообіцяв внести кандидатуру міністра на наступному пленарному засіданні парламенту. Згідно з календарним планом, чергове пленарне засідання Верховної Ради відбудеться 3 листопада.

  Нагадаємо, ніч у зоні проведення Антитерористичної операції пройшла без порушень Мінських домовленостей. Сьогодні продовжиться відведення озброєння на Маріупольському напрямку. 

  Попередній матеріал
  Сирійський президент Асад у Москві провів незаплановані переговори з Путіним
  Наступний матеріал
  Прикордонники затримали громадян Ізраїлю та Молдови, які перебували в міжнародному розшуку
  Теги:
  Loading...