vashgolos.net

Яценюк їде з робочим візитом до США

  8-10 червня відбудеться робочий візит прем'єр-міністра Арсенія Яценюка до США. Його супроводжуватиме міністр фінансів України Наталія Яресько.

  Про це інформує "УНН", посилаючись на повідомилення прес-служби КМУ. Зазначається, що в рамках візиту запланіровані зустрічі з керівництвом Сполучених Штатів, американського Конгресу і його політичними лідерами, керівниками Державного департаменту та фінансового і енергетичного блоку уряду США. Українська делегація проведе переговори з керівництвом Міжнародного Валютного Фонду.

  У повідомленні йдеться, що відбудеться зустріч Яценюка з представниками української громади. Прем'єр-міністр України виступить на глобальному форумі Американського єврейського комітету (АЕК). Економічна та фінансова складова запланованих переговорів стосуватиметься актуальних питань співробітництва з МВФ та іншими міжнародними інституціями та заохочення подальшої підтримки України з боку її партнерів.

  Крім того, йтиметься про підготовку до українсько-американської інвестиційної конференції, запланованої 13 липня 2015 у Вашингтоні. Політичний порядок денний переговорів включатиме питання посилення міжнародної солідарності навколо територіальної цілісності та безпеки України.

  Попередній матеріал
  Катер прикордонників був підірваний саморобним вибуховим пристроєм бойовиків - прес-центр АТО
  Наступний матеріал
  Двері G7 для Росії поки закриті - Меркель
  Теги:
  Loading...