Яценюк 5.ua

Яценюк доручив міністрам відвідати Донбас

  Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк доручив міністру інфраструктури Андрію Пивоварському, міністру соціальної політики Павлу Розенку, міністру охорони здоров'я Олександру Квіташвілі та заступнику міністра фінансів Ігорю Уманському поїхати із робочою поїздкою на Донбас.

  Робоча поїздка до Донецької і Луганської областей, в тому числі до Маріуполя, має відбутися 9-10 червня, повідомили в прес-службі Кабміну.

  За дорученням Прем’єр-міністра урядовці мають вивчити та перевірити на місці ряд важливих питань. Зокрема, стан відновлення дорожньої інфраструктури, здійснення соціальних виплат, організація медичного забезпечення, а також фінансування робіт з відновлення об'єктів життєзабезпечення населення, соціальної інфраструктури, будівництва інженерних споруд для зміцнення обороноздатності держави. 

  Як ми уже повідомляли раніше, 8-10 червня відбудеться робочий візит прем'єр-міністра Арсенія Яценюка до США. Його супроводжуватиме міністр фінансів України Наталія Яресько. У рамках візиту запланіровані зустрічі з керівництвом Сполучених Штатів, американського Конгресу і його політичними лідерами, керівниками Державного департаменту та фінансового і енергетичного блоку уряду США. Українська делегація проведе переговори з керівництвом Міжнародного Валютного Фонду.

  Попередній матеріал
  Бійці АТО відбили ворожу атаку під Мар’їнкою
  Наступний матеріал
  Рух транспорту в бік Донецька перекритий
  Теги:
  Loading...