Facebook / Юрій Скребець

Ярошу зробили операцію – одужання займе 2 тижні

Провідник "Правого сектора" потрапив до лікарні 10 вересня.

Сьогодні лідеру "Правого сектора" Дмитру Ярош прооперували – про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник головного лікаря Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. Мечникова Юрій Скребець. Він описав подію лаконічно: "Оперативне втручання Провіднику завершено. Автори (хірурги, які провели операцію – 5.ua) – Олександр Лоскутов та Іван Жердєв. Запланований термін одужання – два тижні". На підтвердження своїх слів лікар опублікував фото Яроша з обома медиками.

Нагадаємо, 10 вересня провідник "Правого сектора" опинився в лікарні, оскільки в його лікті розлетілися вставлені після важкого поранення металоконструкції. Юрій Скребець тоді написав: "Трохи підвела величезна жага до одужання: внаслідок надмірних вправ з розробки пораненого ліктьового суглобу вщент розлетілися внутрішні металоконструкції. Наступного тижня – операція".

/
/
/

Нагадаємо, провідник "Правого сектора" Дмитро Ярош був поранений у бою в Донецькому аеропорту 21 січня внаслідок близького розриву ракети РЗСО "Град". Він зазнав осколкового перелому руки, а також незначних поранень голови і ноги.

Попередній матеріал
Благодійники з Івано-Франківська відправили на передову відновлений БТР
Наступний матеріал
Нашим психологам бракує практичних знань у роботі із військовослужбовцями – експерт