president.gov.ua

Японський прем'єр заявив, що наполягатиме на повному виконанні Мінських домовленостей

  Президент України зустрівся з Прем'єр-міністром Японії.

  Під час конференції сторін Рамкової конвенції ООН з питань зміни клімату COP21 Президент України провів коротку зустріч з прем'єр-міністром Японії Сіндзо Абе. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

  Співрозмовники обговорили розвиток ситуації на Донбасі та в Криму.

  "Прем'єр-міністр Японії запевнив Президента України в тому, що його держава наполягає на повному виконанні Росією Мінських домовленостей", - йдеться у повідомленні.

  Президент України подякував главі японського уряду за сильну позицію щодо підтримки України в рамках "Великої сімки".

  Крім того, Порошенко провів зустріч з Президентом Фінляндської Республіки Саулі Вяінямьо Нііністьо. Петро Порошенко поінформував фінського колегу про ситуацію на Донбасі та про прогрес України на шляху імплементації реформ. Президент подякував Фінляндській Республіці за політичну підтримку, значну гуманітарну допомогу.

  У ході саміту Президент України провів короткі зустрічі з президентами Австрії, Латвії, Румунії та прем’єр-міністрами Італії, Нідерландів, Люксембургу, Словаччини і Греції, закликавшиїх продовжити санкції щодо Росії. Також обговорювалося питання надання українцям безвізового режиму. Крім того, Порошенко зустрівся з новообраним Президентом Аргентини.

  Нагадаємо, в рамках саміту глава української держави обговорив з прем'єром-міністром В'єтнаму Нгуєном Тан Зунгом спільні заходи, спрямовані на активізацію політичного діалогу та поглиблення торговельно-економічних відносин.

  Попередній матеріал
  Минула доба в зоні АТО обійшлася без втрат, найбільше стріляли на Донецькому напрямку - Мотузяник
  Наступний матеріал
  У Мінську розпочала роботу підгрупа з політичних питань врегулювання ситуації на Сході