president.gov.ua

Японія не визнаватиме результатів псевдовиборів на Донбасі – Сіндзо Абе

  У Нью-Йорку Президент України Петро Порошенко провів зустріч з прем'єр-міністром Японії Сіндзо Абе.

  Про це повідомляє прес-служба глави держави.

  Співрозмовники обговорили розвиток ситуації на Донбасі. Прем'єр-міністр Японії віддав належне зусиллям Президента України для мирного врегулювання і в цьому контексті зазначив, що альтернативи Мінським домовленостям немає. "Японія не визнаватиме результатів псевдовиборів, якщо вони відбудуться", - заявив Сіндзо Абе.

  Порошенко поінформував очільника японського уряду про завершення Україною внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання чинності міжурядовим договором про надання близько $900 млн кредиту для реалізації проекту модернізації Бортницької станції аерації, який був підписаний під час офіційного візиту до України Сіндзо Абе 6 червня 2015 року.

  Також були розглянуті питання зміцнення енергетичної безпеки України. Президент та прем'єр надали високу оцінку розвитку співробітництва між Україною та Японією в подоланні наслідків аварії на АЕС "Фукусіма-1".

  Нагадаємо, у рамках 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Республіки Польща Анджеєм Дудою.

  Попередній матеріал
  На Артемівському напрямку бойовики з великокаліберних кулеметів обстрілювали позиції сил АТО - штаб
  Наступний матеріал
  Правоохоронці затримали підозрюваного у вчиненні вибуху на столичному вокзалі - МВС
  Теги:
  Loading...