Янукович
Янукович Фото ipress.ua

Янукович через адвоката заявив про готовність давати свідчення у суді

  Віктор Янукович готовий давати свідчення українським слідчим і судовим органам у режимі відеоконференції.

  Про це агентству "Інтерфакс-Україна" повідомив адвокат біглого екс-президента України Віталій Сердюк, заявивши про відсутність підстав для початку процедури заочного засудження свого підзахисного. Адвокат зазначив, що відповідні документи про готовність давати показання були направлені до судових інстанцій України. Проте, як заявляє адвокат, "слідство та судові органи не бажають його чути".

  Сердюк стверджує, що "інформація про те, що Янукович ховається від слідства, є неправдивою". За словами захисника, було подано заяву, в якій чітко зазначено фактичне місце знаходження Януковича. "Ми також повідомили, що готові прийняти слідчого Генпрокуратури на території РФ", - сказав адвокат Януковича. За його словами, органи слідства України відмовилися від цього.

  Нагадаємо, генеральний прокурор України Віктор Шокін заявив, що 28 липня розпочато процедуру заочного засудження шести колишніх високопоставлених українських чиновників. Окрім Януковича, Шокін назвав колишнього голови Нацбанку Арбузова, колишнього міністра доходів і зборів Клименка, колишнього міністра охорони здоров'я Богатирьової та її заступника Стащенка, колишнього заступника міністра доходів і зборів Ігнатова.

  Попередній матеріал
  У США жінка застрелила серійного убивцю з його ж пістолета
  Наступний матеріал
  Візит французьких депутатів у Крим: МЗС направило СБУ листа щодо санкцій