5.ua

Якщо ЄС матиме зауваження до "безвізових" законів, їх повернуть до ВР для внесення правок – Семерак

Якщо європейські партнери матимуть зауваження до "безвізових" законів, прийнятих Верховною Радою напередодні, Президент може їх повернути до парламенту для внесення відповідних поправок.

Про це у вівторок, 11 листопада, в ефірі "5 каналу" заявив народний депутат від "Народного фронту" Остап Семерак.

"Якщо європейські партнери рекомендуватимуть посилити деякі норми, ми будемо їх просити, щоб вони точніше вказали, де ми маємо посилити. І на етапі підписання закону Президентом український парламент зможе внести певні зміни", - сказав він.

Нардеп зауважив, що Президент має право повернути законопроект до Верховної Ради із конкретними зауваженнями: "І сьогодні компроміс у сесійній залі був досягнутий саме на тому, що ми погодилися, що поки Президент буде розглядати – підписувати цей закон чи не підписувати, він залучить до цієї роботи наших європейських партнерів. І якщо там буде зауваження – це буде "соломонове рішення", яке помирить всі сторони".

Нагадаємо, напередодні Верховна Рада України проголосувала за проект закону щодо накладення арешту на майно із пакету законопроектів, необхідних для лібералізації візового режиму з Європейським Союзом. Однак парламент домовився, що до підписання Президента стосовно цього закону буде проведено експертизу на його відповідність європейським директивам.

Попередній матеріал
Міністр фінансів США відвідає Україну 13-14 листопада
Наступний матеріал
Підприємці Луганської області отримають 2 млн грн від ПРООН та уряду Японії