5.ua

Якщо ми підемо на дострокові парламентські вибори за діючими правилами, мало що зміниться - Гацько

Іти на дострокові парламентські вибори – це одна з опцій

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив голова партії "Демократичний альянс" Василь Гацько. 

"Зараз коаліція має бути перезаснована і максимум зусиль має бути докладено, аби в конструктивний спосіб спробувати її перезапустити. Але якщо, наприклад, не вдається цього зробити, то мати парламент абсолютно нефункціонуючий – це теж не рішення. Тому іти на дострокові парламентські вибори – це одна з опцій. Я не думаю, що в Європі та світі в цілому занадто тішаться від тієї ситуації, яка є сьогодні, коли парламент не працює, коли рішення не ухвалюються", - зауважив Гацько.

Він також наголосив: "У демократичних країнах це нормально - якщо не справляються, не можуть домовитися зараз, то виходять на дострокові парламентські вибори. Але якщо ми з вами підемо на дострокові парламентські вибори за діючими правилами, відповідно, мало що зміниться. Вони підточені сьогодні фактично під великі олігархічні проекти, коли в політиці змагаються великі грошові мішки, а не ідеї. Тому ясно, що як мінімум потрібно ухвалювати закон про пропорційні вибори, забираючи мажоритарну складову, куди потрібні колосальні ресурси. Треба вирівнювати доступ до національного медіа, треба скорочувати комерційну рекламу тощо". "Виборче законодавство пишеться завжди під конкретну політичну силу – ось у чому проблема", - підсумував нардеп.

Як повідомляв 5.ua, сьогодні, 19 лютого, політичний експерт Микола Давидюк заявив в ефірі "5 каналу" - у ВР повідомлять, що коаліція нібито існує, а кулуарно "вирішать свої питання".

Попередній матеріал
У Німеччині спецслужби розслідують діяльність російської пропаганди - ЗМІ
Наступний матеріал
МЗС вручило російському консулу ноту з вимогою до РФ негайно звільнити незаконно утримуваних українців
Теги:
Loading...

Українська коаліція: бути чи не бути

Експерт: Подивляться, чи зареєстрували рішення "Радикальної партії" про вихід з коаліції

Яценюк заявив, що коаліція юридично існує

"Радикальна партія" вийшла з коаліції, відповідне рішення фракції зафіксоване в апараті ВР - нардеп

Парламентська коаліція офіційно розпалася

5 канал - трансляція наживо