5.ua

Якби децентралізацію було проведено кілька років тому, не було б ніякої "ДНР" - нардеп

Реформи починають візуалізуватися і суспільство починає їх відчувати.

Про це в ході телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" заявив Юрій Гримчак, народний депутат VI скликання.

"Я б оцінював роботу Ради з точки зору ефективності. За останні кілька місяців меседжом в суспільстві було те, що нічого не відбвається. Ні реформ, нічого. Останній місяць показав, що щось відбувається. Нарешті реформи починають візуалізуватися. Кількість переходить у якість", - каже Гримчак.

За його словами, децентралізація в такому варіанті могла б врятувати Донбас від війни.

"На цьому тижні Радою прийнято багато важливих рішень. В тому числі і щодо децентралізації. Я переконаний – якби ця децентралізація була зроблена кілька років тому, ніякої б "ДНР" там не було б! Місцеві еліти і далі би конкурували", - твердить нардеп.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Верховна Рада підтримала закон про внесення змін до державного бюджету на 2015 рік щодо збільшення видатків для потреб оборони і безпеки на 5 млрд грн.

Як повідомляв 5.ua, Рада прийняла постанову про направлення внесеного Президентом України проекту змін до Конституції до Конституційного суду.

Президент України Петро Порошенко в ході виступу в парламенті наголошував, що головною одиницею самоврядування стануть громади. Також він запевнив, що ніякого "особливого статусу" для Донбасу не передбачено.

Попередній матеріал
Порошенко телефоном поговорив з Байденом, Рютте, Меркель, Олландом та Путіним
Наступний матеріал
Окупаційна "влада" Криму засудила імама за критику анексії у приватній розмові
Теги:
Loading...