5.ua

Введення санкцій дозволить уряду активніше вести переговори із Заходом щодо одержання додаткових кредитів – експерт

Введення Україною санкцій проти Російської Федерації дозволить уряду більш активно вести переговори із європейськими країнами щодо одержання додаткових кредитів.

Таку думку в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе" висловив виконавчий директор міжнародного фонду Блейзера Олег Устенко.

"Добре, що Україна ввела ці санкції. Принаймні міністру закордонних справ Клімкіну буде легше спілкуватися зі своїми європейськими колегами і говорити, що ми з ними практично на одному боці. Це також означає, що з'являються нові карти в руках українського уряду, сподіваюся, що вони будуть правильно використані (попри те, що український уряд часто робив помилки, особливо останнім часом). Я сподіваюся, що український уряд зможе більш активно вести переговорний процес із європейськими країнами, особливо що стосується в цілому Європейського Союзу про можливість одержання додаткового кредитного ресурсу", - сказав він. 

Нагадаємо, нещодавно був затверджений та введений у дію указом Президента список із близько 400 людей та 100 російських компаній, що підпадають під українські санкції. 

Попередній матеріал
Міліція розгортає наметові містечка для активістів, які блокуватимуть Крим
Наступний матеріал
Кримчан змусять повідомляти про українське громадянство
Теги:
Loading...