Всеосяжна підтримка України є важливою ланкою у стосунках між Україною та США – Порошенко

  Нинішні часи є випробуванням для стратегічного партнерства між Україною та США.

  Про це в ході спільної заяви за підсумками переговорів заявив в Києві в ході брифінгу Президент України Петро Порошенко.

  "Весь світ, і в першу чергу - наша країна отримали виклики в цей час у зв'язку з агресією Російської Федерації. Нинішні часи – це випробування для стратегічного партнерства між Україною та США. В Україні ми цінуємо підтримку США України за весь час нашої незалежності. І найбільш важливою ця підтримка стала під час російської агресії", - зазначив глава держави.

  "Історичні Мінський протокол і Мінський меморандум, які було підписано 5 вересня 2014 року - це було ключове питання і важливі документи у справі деескалації ситуації. Наразі ж маємо нову ескалацію з боку терористів, які підтримані РФ. Вони підтримуються Росією. Атаки у Волновасі, Маріуполі, Дебальцевому – це неприйнятно в усьому світі у ХХІ столітті. … Ми робимо все для припинення конфлікту", - підкреслив Петро Порошенко.

  "Всеосяжна підтримка України – важлива ланка у стосунках між Україною та США. Кожен друг пізнається у біді", - зауважив Президент.

  Попередній матеріал
  Спільна заява Порошенка і Керрі за підсумками переговорів. Наживо
  Наступний матеріал
  Порошенко заявляє про готовність оголосити воєнний стан по всій країні

  Порошенко заявляє про готовність оголосити воєнний стан по всій країні

  На Донбасі знаходиться до 9 тисяч військових РФ - Порошенко

  Порошенко не сумнівається, що США ухвалять рішення про надання Україні зброї

  Порошенко у Мюнхені проведе зустріч з генсеком НАТО