5.ua

ВР зняла депутатську недоторканність з "радикала" Мосійчука і дала дозвіл на його арешт

  Генеральний прокурор України Віктор Шокін після заяви про скоєння злочинів одним з народних депутатів України попросив Верховну Раду сьогодні, 17 вересня, зняти недоторканність з депутата від фракції "Радикальної партії" Ігоря Мосійчука, після чого парламент задовольнив це звернення.

  Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Я прошу народних депутатів невідкладно зараз дати згоду в цьому залі на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Мосійчука", - сказав Шокін з трибуни парламенту.

  Після цього спікер Верховної Ради Володимир Гройсман поставив на голосування питання про внесення до порядку денного це питання. Парламентарії підтримали внесення до порядку дня, і Гройсман поставив на голосування питання про зняття недоторканності й арешт Мосійчука. За таке рішення проголосували 262 нардепів, зазначає агенція. Спікер парламенту заявив, що в найкоротші терміни підпише це рішення парламенту. 

  Однак після прийняття рішення біля трибуни парламенту почалася бійка, в зв'язку з чим Гройсман закрив засідання парламенту.

  Попередній матеріал
  У Полтаві СБУ перекрила канал зв'язку бойовиків з кремлівськими "кураторами"
  Наступний матеріал
  На Чернігівщині викрили прапорщика, який незаконно продав тонну дизельного пального
  Теги:
  Loading...