ВР скасувала застосування касових апаратів підприємцями з річним доходом до 1 млн грн

  Верховна Рада скасувала обов'язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій для підприємців з річним доходом до 1 млн грн.

  Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна". Як зазначає видання, за законопроект (№1088) про внесення змін в закон "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг", що стосуються державних гарантій суб'єктів господарювання у застосуванні ними реєстраторів, проголосували 248 нардепів у середу, 1 липня.

  Таким чином, скасовується обов'язкове введення касових апаратів для підприємців другої і третьої груп, річний дохід яких не перевищує 1 млн грн.

  Нагадаємо, Верховна Рада обмежила користування мобільним зв'язком бійцями у зоні АТО. Рішення про дозвіл на використання мобільних приймає командир військової частини. За закон про внесення змін до ст. 143 закони України про статут внутрішньої служби Збройних сил України (№2531) в середу проголосували 244 нардепи. Зазначимо, що у першому читанні цей законопроект парламент ухвалив 12 травня 2015 року.

  Попередній матеріал
  У всіх регіонах України відкрилися 100 центрів безоплатної вторинної правової допомоги
  Наступний матеріал
  Рада звільнила громадян від демонстрації посвідчення особи при обміні валюти