genosse.su

ВР прийняла за основу законопроект про внесення змін до законів у сфері комунальних послуг на вимогу МВФ

  Верховна Рада України з другої спроби прийняла за основу проект закону "Про внесення змін до деяких законів України у сфері комунальних послуг", який є необхідною умовою надання другого траншу кредиту Міжнародного валютного фонду.

  Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна". Як зазначає видання, "за" проголосували 237 народних обранців, ще 228 депутатів проголосували за те, щоб підготувати цей законопроект до другого читання за прискореною процедурою.

  Законопроектом пропонується узгодити положення законів "Про житлово-комунальні послуги", "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг", "Про теплопостачання" щодо основних принципів встановлення тарифів. Згідно з пояснювальною запискою законопроекту, очікуваним ефектом його прийняття є ліквідація механізму встановлення тарифів нижче економічно обґрунтованого рівня в сферах теплопостачання та житлово-комунальних послуг.

  "Встановлення цін/тарифів на житлово-комунальні послуги нижче рівня економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво не допускається", - йдеться в законопроекті.

  За інформацією видання, законопроектом передбачено, що "тарифи повинні враховувати собівартість теплової енергії і забезпечувати рентабельність суб'єкта господарювання". Разом з тим, рівень рентабельності не уточнюється.

  Попередній матеріал
  Поки добровольчі підрозділи виконують накази МВС, все під контролем – Бутусов
  Наступний матеріал
  Генсек НАТО: Ми не хочемо конфронтації, але Росія кидає виклик
  Теги:
  Loading...