president.gov.ua

ВР оприлюднила президентський варіант закону про електронне декларування

  Декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи планують карати позбавленням волі на строк до 2 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років

  Пропозиції Президента України Петра Порошенка до раніше ветованого ним закону про електронні декларації оприлюднені на сайті Верховної Ради.

  Зокрема, Порошенко пропонує передбачити, що подання суб'єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України "Про запобігання корупції", або умисне неподання декларації, карається штрафом від 2,5 до 3 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від 150 до 240 годин, або позбавленням волі на строк до 2 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

  Також пропонується встановити, що відповідальність за подання суб'єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації щодо майна або іншого об'єкта декларування, що має вартість, настає у випадку, якщо такі відомості відрізняються від достовірних на суму понад 250 розмірів мінімальної заробітної плати. Президент пропонує дозволити впродовж 7 днів після подання декларації подавати виправлену декларацію.

  У випадку притягнення суб'єкта декларування до відповідальності за неподання, несвоєчасне подання декларації або в разі виявлення недостовірних відомостей, суб'єкт декларування зобов'язаний подати відповідну декларацію з достовірними відомостями.

  Як повідомляв 5.ua, 16 лютого 2016 року Верховна Рада ухвалила закон про електронне декларування. Проте в ньому була передбачена норма про введення кримінальної відповідальності за неправдиву інформацію в таких деклараціях лише з 2017 року. Це викликало невдоволення у європейських партнерів. 12 березня Порошенко заветував Закон і подав свої пропозиції.

  Попередній матеріал
  У США на одному шосе зіткнулися майже 100 автомобілів
  Наступний матеріал
  Марія Варфоломеєва: У бойовиків цілком хороший рівень зарплати – особливо на тлі відсутності зарплат
  Теги:
  Loading...

  Гройсман підписав поправку до закону про електронне декларування

  Денисенко прогнозує, що Президент накладе "вето" на закон про електронне декларування

  Каленюк: Денисенко маніпулює поправками щодо закону про електронне декларування

  Нардеп Денисенко прокоментував свої поправки до закону про електронне декларування

  У ВР знайдуться голоси для ухвалення поправок до закону про електронне декларування - Гопко

  Під АП вимагають ветувати закон про електронне декларування