genosse.su

ВР обрала представників до конкурсних комісій з відбору прокурорів

  Народні депутати рейтинговим голосуванням визначили представників Верховної Ради до складу регіональних комісій з проведення 4-рівневого конкурсу на адміністративні посади в місцевих прокуратурах.

  За затвердження остаточного переліку з 15 осіб проголосували 226 парламентаріїв, повідомляє "Укрінформ".

  Як зазначив під час виступу у сесійній залі голова Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Андрій Кожем'якін, законом "Про прокуратуру" передбачено, що відбір кандидатів на адмінпосади у місцевих прокуратурах здійснює спеціальна конкурсна комісія, до складу якої парламент має делегувати трьох своїх представників. Він зауважив, що такі комісії вже сформовані: їх п'ять і діють вони в Києві, Дніпропетровську, Львові, Одесі та Харкові.

  Нардеп зазначив, що Генпрокуратура вже делегувала своїх представників у конкурсній комісії, які вже працюють з вересня цього року.

  Водночас Кожем'якін розповів, що до винесення питання на розгляд у сесійну залу депутатські фракції та депутатські групи подали 47 пропозицій на призначення кандидатів у конкурсній комісії, із яких “Народний фронт” - 17, “Самопоміч” - 12, “БПП”, “Опозиційний блок” та “Батьківщина” - по 5, група “Відродження” - 2, “Радикальна партія” - 1, а депутатська група “Воля народу” не запропонувала жодного кандидата.

  Після голосування голова Верховної Ради Володимир Гройсман оголосив про закриття вечірнього пленарного засідання парламенту. 

  Попередній матеріал
  Міжнародна коаліція завдала 18 авіаударів по Іраку
  Наступний матеріал
  Київрада прийняла рішення перейменувати 18 вулиць і провулків
  Теги:
  Loading...