genosse.su

ВР не проголосувала за рішення про заборону перевірки ЗМІ під час виборчої кампанії

  Парламент не проголосував за рішення про заборону перевірки ЗМІ під час виборчої кампанії через відсутність у сесійній залі великої кількості народних депутатів.

  Про це повідомляє "УНІАН". Перед розглядом проекту постанови щодо заборони перевірки ЗМІ під час виборчої кампанії головуючий на засіданні перший заступник голови Верховної Ради Андрій Парубій кілька разів просив депутатів проголосувати "за", щоб було зрозуміло, скільки в сесійній залі парламентраіїв. На табло в сесійний залі висвічувалася цифра 195, а для результативного рішення необхідно мінімум 226 голосів.

  Як зазначається, голова Верховної Ради Володимир Гройсман повідомив, що звернеться від імені парламенту до прем'єр-міністра, голови Державної фіскальної служби з офіційним листом, де міститиметься прохання не проводити перевірки ЗМІ під час виборчої кампанії.

  "А якщо, не дай Бог, такі перевірки будуть, то ми будемо робити виїзне засідання комітету, щоб з'ясувати, хто намагається зловживати цими речами", - зазначив Гройсман. Він наголосив: "Сьогодні я підпишу це звернення".

  Водночас міністр інформації України Юрій Стець зазначив, що запропонує на найближчому засіданні уряду врегулювати це питання. "Спробуємо зробити це через уряд України", - сказав він.

  Нагадаємо, 8 жовтня Верховна Рада ухвалила чотири законопроекти з шести необхідних для запровадження безвізового режиму з Євросоюзом.

  Попередній матеріал
  На Луганщині СБУ затримала міліціонера-хабарника, який зберігав наркотики та незаконну зброю
  Наступний матеріал
  У Полтавській області на газовій свердловині сталася аварія – ДСНС
  Теги:
  Loading...