призовники зсу (берци) www.0382.ua

ВР дозволила Президенту оперативно оголошувати призов

  Верховна Рада ухвалила Закон "Про внесення зміни до статті 15 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" щодо призову громадян України на строкову військову службу", внесений Президентом України

  За це рішення проголосували 235 із 318 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі, передає "УНІАН".

  Законом встановлено, що указ Президента про призов на строкову службу в особливий період публікується не пізніше, ніж за місяць до початку його проведення.

  Згідно з документом, строки проведення призову (призовів) громадян України на строкову військову службу визначаються указом Президента України. Такий указ публікується в засобах масової інформації не пізніше як за місяць до закінчення року, що передує року призову, крім указу про призов на строкову службу в особливий період, який публікується не пізніше як за місяць до початку проведення призову на строкову військову службу.

  У пояснювальній записці зазначено, що нинішній порядок "проведення призову (призовів) громадян України на строкову військову службу наразі не дає можливості адекватно та своєчасно реагувати на різкі зміни у воєнно-політичній обстановці в державі". Нині чинною нормою визначено, що строки проведення призову (призовів) громадян України на строкову військову службу на наступний рік визначаються указом Президента, що публікується у ЗМІ не пізніш як за місяць до закінчення поточного року.

  Попередній матеріал
  На матч "Шахтар" – "Шальке-04" до Львова приїдуть півтори тисячі іноземних глядачів
  Наступний матеріал
  У Туреччині встановили особу смертника, який підірвався у замінованій автівці
  Теги:
  Loading...