vk.com

В.о. генконсула Росії в Одесі оголошено персоною нон ґрата

  Міністерство закордонних справ України за матеріалами Служби безпеки оголосило персоною нон ґрата виконуючого обов'язки Генерального консула Російської Федерації в Одесі.

  Дипломати посилаються на матеріали української Служби безпеки та на 23-тю статтю Віденської конвенції про консульські зносини, повідомляє прес-центр Служби безпеки України. Російська сторона отримала ноту з вимогою до виконувача обов'язків генерального консула терміново залишити Україну.

  Як заявив голова СБУ Василь Грицак, рішення ухвалили через несумісність діяльності російського посадовця з обов'язками дипломата, а також через порушення положень Віденської конвенції. Він запевнив, що Служба безпеки продовжить виявляти іноземців, які працюють проти України, прикриваючись дипломатичним статусом.

  У повідомленні зазначається, що дипломат вже виїхав за межі країни. За даними російського МЗС, виконувачем обов'язків генконсула в Одесі з березня минулого року був призначений Валерій Шибеко.

  Нагадаємо, минулого року військово-морського аташе Посольства Російської Федерації в Україні було оголошено персоною нон ґрата.

  Попередній матеріал
  Сьогодні роковини авіакатастрофи малайзійського Boeing-777
  Наступний матеріал
  120 хмельницьких прикордонників офіційно стали учасниками бойових дій
  Теги:
  Loading...