5.ua

Візит Гризлова свідчить про те, що Росія намагається повернути Донбас у склад України – Казанський

Візит Бориса Гризлова до Києва свідчить про те, що Росія шукає шляхи повернення Донбасу до складу України на своїх умовах.

Так вважає журналіст Денис Казанський. Про це він заявив в ефірі "5 каналу".

"Одночасно з візитом Гризлова відбуваються цікаві події на Донбасі. Тобто, ми знаємо, що там були ліквідовані кілька польових командирів за останні дні – це колишній комендант Горлівки Бойцман, а також Євген Конанов, на прізвисько "Кот", який був вбитий у Донецьку снайпером. Відбувається зачистка, яку визнають і російські експерти, і там деякі батальйони оточені зараз, тобто, зараз зачищають тих, хто погано керовані, які погано підпорядковуються Захарченку – це що стосується Донецька. Такий процес відбувається і в Луганську", – зазначив Казанський.

"Здається, що Росія все ж таки намагається вштовхнути назад до України ці окуповані території Донецької та Луганської областей. Росії вигідний такий сценарій, щоб Донбас залишався частиною України, тому що це велика маса людей, які голосують так, як це потрібно Росії. Крім того, Росії вигідно, щоб Донбас мав окремий статус і Київ не міг його повністю контролювати. Саме це і відбувається, на мій погляд, зараз", – наголосив він.

Як повідомляв 5.ua, російський політик Борис Гризлов відвідав Київ у рамках діяльності тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

Попередній матеріал
Україна вимагає конкретні дати виконання Росією Мінських домовленостей - Порошенко
Наступний матеріал
Ситуація у зоні АТО загострилась: біля Семигір'я відбулося бойове зіткнення
Теги:
Loading...