nv.ua

Візит до Києва є підтвердженням підтримки США України - Нуланд

  Нуланд заявляє, що її візит до Києва підтверджує підтримку США України і повного виконання Мінських угод.

  Помічник державного секретаря США Вікторія Нуланд на зустрічі з Президентом України Петром Порошенком зазначила, що її візит до Києва є підтвердженням підтримки Штатами України на шляху реформ, в тому числі і по децентралізації, повідомляє прес-служба Президента.

  У повідомленні йдеться, що Президент поінформував співрозмовницю про поточну ситуацію на Донбасі, а також про дії України для деескалації. Сторони обговорили та скоординували подальші спільні кроки щодо мирного врегулювання ситуації на Донбасі та подальшого впровадження реформ в Україні.

  В свою чергу, помічник Державного Секретаря наголосила, що головною метою її візиту до України є обмін думками та інформування щодо візиту Державного Секретаря США Джона Керрі до Російської Федерації, а також підтвердження позиції США щодо підтримки неухильного виконання Мінських домовленостей. Пані Нуланд також наголосила, що Сполучені Штати залишаються надійним і відданими партнером України у впроваджені реформ, зокрема у боротьбі з корупцією та децентралізації.

  Попередній матеріал
  "Співоче поле" у Києві заквітчали символами країн Євросоюзу
  Наступний матеріал
  В Широкиному терористи обстріляли позиції АТО з танка - "Азов"

  Гройсман зустрівся із Нуланд

  Яценюк і Нуланд обговорили питання подолання російської агресії

  До України з офіційним візитом їде Вікторія Нуланд

  Захід повинен проводити політику стримування РФ - Нуланд