Віце-прем'єр Зубко: Реформа з децентралізації виконана на 46%

  Реформа з децентралізації виконана на 46%: нині уже ухвалили всі необхідні законопроекти, в областях - перспективні плани.

  Щоби реформа просунулася далі, потрібно ухвалити зміни до Конституції. Такий звіт представив віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

  "Всі закони, які були потрібні до змін до Конституції, були прийняті. Зараз ми чекаємо, що саме в змінах до Конституції зявляться ті моменти, які закріплюють за місцевими самоврядуванням не тільки прийняття рішень, а й виконавчу владу. У нас готові практично драфти законопроектів про місцеве самоврядування, про місцеві органи виконавчої влади, які, ми очікуємо, що будуть прописані в Конституції, а також про адміністративно-територіальний устрій, для того, щоб цей процес ішов до закінчення", - розкрив деталі процесу Зубко.

  Він також наголосив, що відповідно до змін у Конституцію щодо децентралізації, у місцевого самоврядування збільшаться повноваження в три рази. Віце-прем'єр зауважив, що практично кожна територіальна об'єднана громада отримає статус обласного міста.

  Попередній матеріал
  Коноплянку хочуть купити іспанці
  Наступний матеріал
  Путінська поліція розганяє мітинг москвичів проти знищення парку забудовниками з РПЦ (фото)