president.gov.ua

Від успіху України залежить світова безпека - Порошенко

Глава держави наголосив, що від успіху вирішення ситуації в Україні нині залежить глобальна безпека.

Про це Президент України заявив під час виступиву на відкритті Пленарного засідання "Майбутнє впливу" під час 11-ої щорічної зустрічі Глобальної ініціативи Клінтона (CGI), яка розпочалася сьогодні в Нью-Йорку, повідомляє Адміністрація Президента.

Президент України наголосив: "Звичайно, я не можу це прийняти, але якщо теоретично Україна програє цю війну, глобальна безпека буде знищена. Я в цьому впевнений. Саме тому - це наша спільна справа, справа миру та безпеки в світі". Петро Порошенко також додав, що більш за все Україна зараз потребує трансатлантичної єдності та солідарності. Він зазначив, що українці борються не лише за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність нашої країни. "Ми боремося за свободу і демократію у всьому світі", - заявив Президент.

За словами Петра Порошенка, Україна потребує допомоги, в тому числі - для укріплення своєї оборони. Презинент зауважив, що Україні не потрібна летальна зброя, але існує необхідність в забезпеченні засобами радіоелектронної боротьби. "Україна зараз - форпост глобальної свободи та безпеки, і ці додаткові інвестиції - це інвестиції у власну свободу та безпеку Європи та всього світу", - підкреслив він.

Президент наголосив на важливості того, щоб Україна залишалась головним пріоритетом для світової демократії. Він також додав, що прагне, аби "питання Сирії, ІДІЛ, Північної Кореї та інші проблеми не перекривали пріоритет українського питання, оскільки 45 млн людей хочуть бути та будуть європейською нацією із найвищими стандартами демократії та свободи". Окрім того, Глава держави поділився з присутніми найважливішими зрушеннями, які нині відбуваються в Україні в напрямку реформування державного управління, системи правосуддя, місцевого самоврядування та усіх сфер суспільного життя. Підкреслив, що багато робиться для створення атмосфери довіри інвесторів до України.

У свою чергу колишній президент США Біл Клінтон нагадав присутнім, що коли він перебував на посаді, однією з основних цілей того часу, було зменшення ядерної зброї в світі. Він зауважив, що Україна володіла одним із найбільших ядерних запасів і було підписано меморандум, в якому, за словами американського президента, "Президент Росії Борис Єльцин гарантував забезпечення територіальної цілісності України. Пізніше під час анексії Криму офіційна влада Росії пояснювала, що цей документ не був ратифікованих російською Думою".

president.gov.ua

Як повідомляв 5.ua, сьогодні 27 вересня 2015 року, Петро Порошенко зустрівся з Кемероном та Меркель.

Попередній матеріал
У Парижі влаштували день без машин
Наступний матеріал
Українка виграла "золото" на Кубку Європи з триатлону
Теги:
Loading...