5 канал

Веселовський: До Мінських домовленостей треба ставитися серйозно

До Мінських домовленостей треба ставитися серйозно всередині нашої країни.

Про це в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе" повідомив заступник міністра закордонних справ України Андрій Веселовський.

"Ставитися до "Мінська" треба серйозно в нашій країні, тут всередині. Ми повинні мати механізм, - я навіть не впевнений, що він є, можливо він є, - який би жорстко регламентував, хто є гравці з нашого боку, в чому зобов'язання кожного з них, щоб вони регулярно тут зустрічалися, ухвалювали узгоджені рішення і доповідали це главі держави, який би і затверджував. І десь Рада національної безпеки і оборони повинна фіксувати їх і відповідно відслідковувати, чи вони виконуються. Ось в чому сила нашого "Мінська", - сказав він.

Він також наголосив, що "в Україні має діяти механізм обміну думками між людьми, які компетентні, інституціями, які компетентні, які повинні фіксуватися в нас всередині юридично, щоб не стався Іловайськ дипломатичний".

Нагадаємо, сьогодні, 26 серпня, в Мінську проходить засідання учасників Тристоронньої контактної групи. На порядку денному - виконання всіх складових Мінського угоди. Зазначимо, що Україна звинувачує проросійських бойовиків у порушенні Мінських угод, наводячи факти застосування ними зброї калібром понад 100 мм.

Попередній матеріал
Російський солдат-строковик розстріляв своїх офіцерів і ще кількох солдатів
Наступний матеріал
Київського високопосадовця затримали при отриманні хабара у $4 тис.
Теги:
Loading...