YouTube / Верховна Рада

Верховна Рада визнала підконтрольну терористам частину Донбасу окупованою територією

  Верховна Рада проголосувала за постанову про визнання частини Донецької та Луганської областей окупованими територіями.

  За документ під назвою "Постанова про визнання окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей тимчасово окупованими територіями" проголосувало 280 депутатів.

  Як заявив спікер ВР Володимир Гройсман, цією постановою визнаються "тимчасово окупованими окремі райони, міста, селища і села Донецької та Луганської областей, на яких відповідно до закону про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей запроваджується особливий порядок місцевого самоврядування до моменту виведення всіх незаконних військових формувань та їх військової техніки, а також бойовиків і найманців з території України і відновлення повного контролю України за державним кордоном України".

  Постанова набирає чинності на наступний день з дня її опублікування.

  Як зазначає "Інтерфакс-Україна", перед голосуванням Гройсман запропонував з голосу внести в текст зміни, запропоновані лідером фракції "Радикальної партії" Олегом Ляшком і підтримані Олегом Березюком із фракції "Самопоміч".

  Ляшко під час виступу запропонував внести зміни до проекту постанови про виведення з окупованої території Донбасу "незаконних збройних формувань, російських збройних формувань, а також складання ними зброї та перекриття кордону".

  Попередній матеріал
  Рада прийняла поправки до законів про особливе самоврядування на окремих територіях Донбасу
  Наступний матеріал
  ВР ухвалила звернення до Радбезу ООН і Ради ЄС про направлення миротворців на Донбас
  Теги: