5 канал

Вашадзе: Україні потрібен "бульдозер, який очистить систему раз і назавжди"

На думку експерта, в Україні немає реальних змін

В Україні необхідно повністю очистити бюрократичну корумповану систему. Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив співзасновник Фонду інновацій та розвитку в Грузії Гіоргі Вашадзе.

На запитання, чому після стрімких дворічних реформ в Україні почалася політично-урядова криза, він сказав: "Тому що немає реформ. Тому що немає реальних змін. Криза є через те, що у країні мало що змінилося. Та олігархічна, бюрократична, корумпована система, яка була в Україні, до цього часу не хоче відділитися від влади", - зазначив він.

Вашадзе додав: "Україні сьогодні потрібен бульдозер. Бульдозер, який очистить цю систему раз і назавжди від всіх проблем, які сьогодні є. Бульдозера поки що ми не бачимо".

Він також зазначив, що "через те, що Саакашвілі - бульдозер, він якраз качає всю цю велику олігархічно-домовлену систему, яка є". Але він не має повноважень. "У губернатора повноважень ніяких практично немає. Що він може робити? Фактично нульова у нього компетенція", - додав Вашадзе.

Нагадаємо, як заявляв в ефірі "5 каналу" депутат від "Народного фронту" Микола Княжицький, якщо Україна не вийде з політичної кризи – з Росії влітку можуть зняти санкції.

Попередній матеріал
У середмісті Львова гімн України заспівали понад 500 людей
Наступний матеріал
Мін'юст: В Україні люстрували майже 900 чиновників
Теги:
Loading...

Яценюк назвав три варіанти виходу з політичної кризи

Гройсман закликав коаліцію обговорити вихід із кризи

Порошенко: Парламентсько-урядова криза не повинна зупинити євроінтеграцію

Звернення Порошенка щодо виходу з кризи (повне відео)