Арбузов
Арбузов www.rbc.ua/ukr

В Європейському суді розпочався процес оскарження Арбузовим санкцій ЄС

  Європейський суд розпочав розгляд скарги колишнього першого віце-прем'єра України Сергія Арбузова проти Європейського Союзу за застосовані проти нього санкції.

  Як повідомляє УНІАН, слухання розпочалися о другій половині дня в Люксембурзі у Блакитyому залі суду. Арбузова представляла адвокат із Праги Марина Махиткова, Європейський Союз - Андреа Вестерзоф Леффлерова. Всього в залі, окрім працівників суду, перекладачів та учасників процесу було дев'ять чоловік.

  Скаргу розглядали три судді, а самі слухання у відкритій для публіки частині проходили чеською та французькою мовами. Спочатку 15 хвилин виступала представник Арбузова, потім стільки ж - представник ЄС.

  Зокрема, представник Арбузова зазначила, що інформація, яку надала українська влада, не відповідає дійсності. Також, переконувала вона, ЄС не перевірив інформацію, надану українською стороною. "Тому санкції були ухвалені в порушення європейського законодавства", - сказала Махиткова.

  У свою чергу представник ЄС заявила, що Рада використала документи, які були направлені українською владою, і Рада не повинна доводити, що надана інформація відповідає дійсності, тому що це справа української влади. На додаток Вестерзоф Леффлерова сказала, що Арбузов перебуває у розшуку Інтерполу з червоною позначкою, що означає, що він може бути арештований.

  По завершенню розгляду адвокат Арбузова відмовилася коментувати справу, пославшись на юридичну таємницю. Щодо термінів ухвалення судового рішення їй не відомо. 

  Завтра, 24 вересня, у тій же залі відбудуться слухання скарги екс-депутата Сергія Клюєва та екс-міністра енергетики Едуарда Ставицького.

  Попередній матеріал
  Зубко: Місцева територіальна громада буде займатися всіма земельними ресурсами, які є в її межах
  Наступний матеріал
  Ще одна база РФ біля кордону з Україною прийме понад 5 тис солдатів і важке озброєння
  Теги:
  Loading...