фото РБК-Україна

В ЄС занепокоєні відставкою міністра Абромавичуса

Євросоюз переконаний, що в Україні необхідно припинити олігархічний монопольний вплив на політиків

В Євросоюзі занепокоєні відставкою міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса. Про це в середу журналістам заявив голова представництва ЄС в Україні Ян Томбінський.

"Ми дуже стурбовані, що люди, які були спрямовані, щоб змінити систему, увійти у старт реформ і дійти до стану точки неповернення, що вони залишили свої посади, як міністр Пивоварський. Наше перше прохання і звернення до усіх українських лідерів - це зберегти шлях реформ. Люди, як завжди, приходять, відходять. Але, щоб Україна пішла таким шляхом, яке є бажання українців, необхідне закриття тих старих практик олігархічного монопольного впливу на політиків", - заявив європейський дипломат.

Раніше сьогодні спільну заяву щодо відставки міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса написали посли США, Канади та низки європейських країн.

Нагадаємо, сьогодні міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус заявив, що покидає своє крісло через блокування важливих реформ і тиск на його команду.

Попередній матеріал
Основні розкрадання коштів в Україні відбуваються через держпідприємства - експерт
Наступний матеріал
Випускники кримських шкіл можуть зареєструватися на ЗНО через Інтернет
Теги:
Loading...

Міністри написали заяви про відставку під політичним тиском – Яценюк

Посли дружніх Україні держав відреагували на відставку Абромавичуса

Яценюк запевнив, що не збирається подавати у відставку

Міністр Абромавичус подає у відставку