кордон
5.ua

В уряді планують витратити понад 4 млрд грн на зведення захисних споруд на кордоні з РФ

  Більше 4 мільярдів гривень за найближчі 4 роки планують витратити у Кабміні на зведення захисних споруд на держкордоні з Російською Федерацією.

  План їхнього будівництва вже затвердили у Кабінеті міністрів. За ці гроші, зокрема, мають викопати протитанкові та протитранспортні рови, а також облаштувати опорні пункти. Крім того, планується встановити 17-метрові спостережні башти.

  Зазначається, що спеціальні захисні споруди зведуть не лише на кордоні з сусідом-агресором, а й з окупованим Кримом. Також влада хоче посилити оборону територій, які межують з зоною проведення Антитерористичної операції.

  Як повідомляв "5 канал", у Держприкордонслужбі заявили, що Україні непідконтрольні понад 400 км держкордону з Росією. "Ділянка кордону, яку ми не контролюємо, це 409,3 км у межах Донецької і Луганської областей, які тимчасово перебувають не під нашим контролем. Перед нами стоїть чітке завдання Президента України, що до кінця року ми мусимо відновити контроль держкордону в межах Донецької і Луганської областей", - заявив помічник голови Державної прикордонної служби Олег СлободянОлег Слободян. 

  Попередній матеріал
  Франція готова відшкодувати Росії майже 800 млн євро за "Містралі" - ЗМІ
  Наступний матеріал
  Президент Бурунді повернувся в країну

  Держприкордонслужба: Україні непідконтрольні понад 400 км держкордону з Росією

  9 травня Держприкордонслужба зафіксувала на кордоні 8 гелікоптерів РФ

  Держприкордонслужба фіксує збільшення обстрілів із боку бойовиків у зоні АТО