В Україні створять план законодавчого забезпечення реформ - Гройсман

  В Україні створять план законодавчого забезпечення реформ, у якому буде чітко визначено, що і коли приймає Верховна Рада, а також хто і за що відповідає.

  Про це повідомив голова Верховної Ради України Володимир Гройсман, передає ZN.UA.

  З його слів, план міститиме сім блоків, 44 розділи, 305 законів, які належить прийняти. Він буде об'єднувати реформи, намічені у "Стратегії-2020", коаліційній угоді і програмі уряду.

  "Ми зараз все це систематизуємо, потім вкладемо в календарний план, де буде чітко позначено, що і коли ми приймаємо. І хто за це відповідає", - сказав Гройсман.

  "У будь-якої держави повинна бути прийнята чітка законодавча стратегія. Щоб пошити хороший костюм, його потрібно правильно розкроїти і все системно розкласти. Так само і тут. Найближчим часом зі складу фракцій будуть виділені фахівці з кожної сфери, що реформується, далі, спільно з Кабміном і АП ми змоделюємо ці закони, а потім винесемо на раду реформ і ще раз обговоримо", - сказав спікер.

  Гройсман повідомив, найбільш підготовлена і систематизована реформа на даний момент - це реформа децентралізації. На сьогодні вже є спільне рішення, підтримане і Кабміном, і Президентом, - створити на майданчику парламенту одну спільну команду, яка займеться децентралізацією та буде єдиним центром реформи, повідомив спікер.

  Очолить центр реформи децентралізації Володимир Гройсман, і у нього буде два заступники - віце-прем'єр Геннадій Зубко та заступник глави АП Віталій Ковальчук.

  Попередній матеріал
  Двох столичних міліціонерів упіймали на хабарі у $5 тисяч
  Наступний матеріал
  Порошенко підписав закон, який спрощує процедуру погодження проекту землеустрою

  У Генпрокуратурі презентували концепцію реформування відомства

  Президент підписав закон про ратифікацію угоди між Україною та ЄС щодо реформування галузі безпеки

  Порошенко призначив Саакашвілі головою Дорадчої міжнародної ради реформ

  В АП відбудеться засідання Нацради реформ під головуванням Президента